SUNNY DAY TOUR ZA ZÁŽITKY NEVŠEDNÍCH DNŮ


Recenze hotelů

Datum: 11.08.2011

Vložil: Radek Tesař

Titulek: Hotel El Bousten, Hammamet, Tunisko

Hotel se nachází přímo na pláži a patří mezi klubové resorty. Vybavení pokojů je staršího data, nicméně splňuje hodnocení 3*. Pokoje jsou čisté, úklid probíhal každý den. Na pokojích je centrální klimatizace s individuálním ovládáním, která fungovala bez problémů. Ubytování je v pokojích a bungalovech.
Strava byla v průběhu našeho pobytu rozmanitá a chutná. Vždy dostatek zeleniny a ovoce. K odpolední svačině byly každý den palačinka a zmrzlina, což v Tunisu není až tak běžné.
V hotelu se nachází restaurace, bary, wellness, obchody, mini golf, dva venkovní bazény, dětský bazén a bazén se skluzavkami. Součástí areálu je i mini zoo, kterou ocení především děti.
Pláž byla každý den uklizená, lehátek a slunečníků dostatek. Jediným mínusem pláže je sousedství s plážovou restaurací, kde od odpoledních hodin vyhrává hlasitá ( většinou ) techno hudba.
Personál hotelu je příjemný a nevtíravý. Pro dceru, která během pobytu slavila svátek kuchař bez problémů upekl výborný dort.
V této lokalitě jsme neabsolvovali žádný výlet, pouze jsme navšívili Medinu v Hammametu , v Yasmine Hammamet přístav a promenádu a zábavní park Carhage Land ( recenze zde na webu ).
Dovolená v tomto hotelu byla velice příjemná, moře kouzelné. Jediným problémem byla hlasitá reprodukce hudby na pláži, ale to se nechalo přežít


Zpět na diskuzi