SUNNY DAY TOUR ZA ZÁŽITKY NEVŠEDNÍCH DNŮ


Recenze hotelů

Datum: 11.08.2011

Vložil: Radek Tesař

Titulek: Studia Haniotis, Rhodos, Řecko

Studia se nacházejí na poměrně rušné křižovatce v letovisku Faliraki. Vzhledem k tomu, že se v bezprostřední blízkosti studií nachází kolonáda na pláž, jejíž součástí jsou bary, restaurace a diskotéky, hluk je opravdu nepřehlédnutelný až do ranních hodin.
Studia jsou umístěna cca 200 m od krásné pláže, na níž a v jejím bezprostředním okolí je umístěno spoustu zábavních atrakcí. Ve vzdálenosti cca 1,5 km se nachází nudistická pláž. V letovisku je též aquapark a zábavní park. Ubytování je jednoduše zařízeno, vč. kuchyňského koutu.
Přímo ve Faliraki je spousta obchodů, restaurací a barů. Asi 5 km směrem na hlavní město ostrova Rhodos se nachází supermarket.
Na ostrově je možno podniknout několik výletů. Ideální je zapůjčit si auto nebo motocykl a navšívit město Rhodos. Zde se nachází podmořské akvárium, Akropole, Afroditin chrám a v neposlední řadě středověké město, které vás jistě okouzlí. Ve městě, v místní části Zafiros probíhají 2x týdně trhy místních pěstitelů a výrobců. Dalším místem k poznání je vrchol Filerimos s akropolí Ialysos.Při cestách po ostrově nevynechte pověstné údolí údolí motýlů Petaloudes, trosky středověkého města Kamiros, hrady Kastellos a Monolithos, pod kterým se nachází autem dostupná malá krásná pláž. Na nejjižnějším místě ostrova, v Prasonosi, můžete sledovat úchvatný západ slunce. Při toulkách ostrovem musíte rozhodně navštívit starověké město Lindos a prohlédnout si jeho uličky a akropoli. Za návštěvu stojí i zátoka sv. Pavla.


Zpět na diskuzi